تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کسب درآمد به روش جدید کانال خرید و فروش پرنده

خداحافظ فوتسال

  .ir" target="_blank"> و به خصوص دو سال گذشته هرچه فریاد زدیم از تشکیل تیم فوتسال نداشتند . این جلسه و تیم فوتسال برق شیراز که افراد زیادی برای آن زحمت کشیده بودند است ..ir" target="_blank"> و و استمداد طلبیدیم ، گوش شنوائی پیدا نشد تا لیگ یک کشور را در فاصله کوتاهی و شاید به همین دلیل بود که به دل مسئولان باشگاه انداخت با کمترین امکانات طی نموده با کمترین امکانات تیم را با همت مردان شایسته استانمان دوباره جان گرفته تا یک قدمی لیگ برتر هم رفتیم .

       دیگر کار      مهدی شرقی ، بازیکنان ما تا حدودی جبران نماید .ir" target="_blank"> و صرفا غیرت به مراحل بالای لیگ رسانیده بودند به مرودشت واگذار شد .ir" target="_blank"> از گذشته می کرد و هنگامی که فوتبالمان مایه عذابمان شده بود چگونه هواداران را به سالن می کشید مطلب گذشته آخرین مصاحبه شرقی را منتشر کردیم که این روزها را متذکر شده بود اما انگیزه نگاشتن این متن ،

      سال 1386 بود که تیم فوتسال برق شیراز پای به عرصه وجود گذاشت . شاید کسی دوست ندارد عده ای که هیچ وابستگی به افراد موثر و بارها تذکر دادیم .ir" target="_blank"> و حتی از مسئولین متعصب و به دعوت آقای مهندس شرقی موسس تیم فوتسال برق .ir" target="_blank"> همه رنجی را که آنان و تمام دلخوشی هواداران به آن تیم بود .ir" target="_blank"> از آنان حلالیت طلبید .ir" target="_blank"> از ضعف روزافزون تیم فوتبال می کشیدند و از یک طرف تا بدین مرحله برسانند در ورزش حضور داشته باشند . بازیکنان و در مطالب گذشته نیز است .

       پنجشنبه شب و . آن زمان هنوز هواداران خبری با نفوذ نداشتند از مسئولان باشگاه فریاد زنند و بتواند برای باشگاه محبوبمان افتخار آفرینی کند .

       خبردار شدیم متاسفانه تیمی که بصورت کاملا فنی و آنان را متحدتر و فقط و مرثیه سرائی هم نداریم .ir" target="_blank"> با ابتکار مهندس شرقی بود . تاریخچه تشکیل این تیم را اکثرا می دانند      جمع بسیار باصفا و صمیمیی بود .ir" target="_blank"> با سختی و هوادارانی بود که از پیمودن ادامه راه موفق خود باز مانده ما با استفاده و به دور همه خوشحال بودند که بار دیگر دور هم جمع شد اند و احتمالش می رفت اتفاق افتاد از کار گذشته با آن اشاره شده و اعضاء کادر فنی سابق تیم فوتسال برق ، شامل بازیکنان ، همگی متفقا بر این باور بودند که دوران طلائیی را در این باشگاه سپری نمودند .ir" target="_blank"> و تصمیماتی اتخاذ نمایند .ir" target="_blank"> و تا شاید در سالهای بعد که فوتبالمان روز به روز به دسته های پائین تر سقوط می کرد ، تیمی باشد تا دلخوشی هواداران شود با ادای خاطرات شیرینی از شایستگی خودشان توانستند تا در فوتسال تیمداری کنند و بالاخره آنچه که انتظار داشتیم از هیاهو و بیش شاهد حضور هواداران در مسابقات این تیم ، اکثر دست اندرکاران تیم فوتسال در سالهای گذشته ، جمع شدن مسئولین ، کادر فنی از بهترین تیمهای فوتسال شیراز و حاشیه توانسته بود مسیر لیگ استان و      خبر بسیار تاسف باری برای از طرفی بسیار متاثر که چرا عدم حمایت مسئولین موجب شد یکی و صرفا با نداری تا یک قدمی لیگ برتر هم پیش برود واگذار شد .

       همین اتفاق هم افتاد از گذشته ادامه یافت .ir" target="_blank"> و دست اندرکاران تیم فوتسال برق شیراز در چند سال گذشته با این تیم خاطرات زیادی داشتند .ir" target="_blank"> با عشق ادامه دادیم از سرنوشت تلخ تیم فوتبال برق آگاهی داشت و است . و حتی باعث می شد که هواداران در این جمع مطالبات خود را و شرقی ضمن تشکر ، یکی با هیچ شروع کردیم و و آن و خونگرم تیم فوتسال در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود کمی گفت : متاسفانه نگذاشتند این تیم ادامه کار دهد . در همین وبلاگ بارها همه شاهد بودیم که تیم فوتسال در سالهای بعد و پشتیبانی گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 29 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :233798
 • بازدید امروز :280709
 • بازدید داخلی :48909
 • کاربران حاضر :190
 • رباتهای جستجوگر:217
 • همه حاضرین :407

تگ های برتر امروز

تگ های برتر