تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


       فردا اولین مسابقه تیم شایسته فوتسال ارژن شیراز در لیگ برتر در مقابل تیم قهرمان سال گذشته یعنی تیم تاسیسات دریائی برگزار می شود . بالاخره بعد از مدتها انتظار ، شیرازی ها صاحب یک تیم لیگ برتری شدند . ارژن هم امسال خوب یارگیری نمود و بازکنان خوبی را به خدمت گرفت . ان شاء الله ارژنی ها بتوانند قدر این فرصتها را بدانند و با داشتن این بازیکنان شایسته و هواداران پرشور ، در لیگ برتر خودنمائی کنند . ما هم مثل تمام شیرازی ها برای این تیم در لیگ برتر فوتسال کشور آرزوی موفقیت داریم . مخصوصا که چهار بازیکن بزرگ و ارزشمند این تیم یعنی میثم برمشوری ، رضا جوانبخت ، محمد رضا مرادیان و فرشید شبانی از بازیکنان سابق تیم محبوب فوتسال برق شیراز بودند .

       از طرف دیگر زمزمه هایی در ارتباط با تشکیل باشگاه فوتسال بالان صنعت به گوش می خورد که این را نیز به فال نیک می گیریم . ظاهرا بالان صنعتی ها که چند سالی است در جام هایی شرکت جسته و نتایج خوبی را هم می گیرند در صدد برآمده اند تا تیمداری حرفه ای نمایند . باشگاه تاسیس نموده و آقای مهندس اکبر سلطانی را نیز به عنوان مدیر عامل باشگاه انتخاب کرده اند . پیشنهاد تاسیس این باشگاه از سوی محمد منتظرالمهدی کاپیتان سابق تیم فوتسال برق شیراز و یکی از پرسابقه ترین بازیکنان برق نیز که مسئولیت مهمی در کارخانه بالان صنعت دارد عنوان گردیده و ظاهرا با همت و تلاش آقای مهندس سلطانی و موافقت آقای ابنو زاده ، مدیر عامل ورزش دوست کارخانه بالان صنعت به نتیجه رسیده است . برای تیم فوتسال بالان صنعت هم که از برخی از بازیکنان سابق تیم فوتسال برق شیراز بهره می جوید نیز آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم سال آینده این تیم را نیز در کنار تیم فوتسال ارژن در رقابت های لیگ برتر ببینیم .

       در این مدت شایعاتی به گوش میخورد و در فضای فوتسالی شیراز پیچیده بود مبنی بر اینکه بواسطه آشنائی و تعلق خاطر محمد منتظر المهدی به مهندس شرقی از یک طرف و دوستی ایشان با آقای مهندس سلطانی از طرف دیگر ، شرقی سرمربیگری تیم فوتسال بالان صنعت را بر عهده خواهد گرفت . در این ارتباط با مهندس شرقی تماس گرفتیم و موضوع را از ایشان جویا شدیم . آقای مهندس شرقی ضمن تبریک تاسیس باشگاه بالان صنعت و آرزوی موفقیت برای موسسان ، حامیان و بازیکنان این تیم ، خبر فوق را تکذیب نمودند .


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : فوتسال ,بالان ,صنعت ,شیراز ,مهندس ,آقای ,بالان صنعت ,آقای مهندس ,مهندس شرقی ,آرزوی موفقیت ,فوتسال بالان ,آقای مهندس سلطانی ,

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 1 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر