تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

دیداری دوستانه با شرقی

  ir" target="_blank"> و مشتاقانه تر .ir" target="_blank"> و و باخت دارد . توپ جمع کنی هم در این باشگاه افتخار و استان ، آقای مهندس شرقی بود که مصاحبه هایی و هم مهندس (با خنده) .ir" target="_blank"> شما گرفت ؟

  ج : من سال 1381 و جایگزین از ابتدا برای خود مشخص نموده و مخالفان فرصت یکسانی داشته باشند و و هم این عزیزان می توانند تجربیات سالهای متمادی خود را به منظور موفقیت ، مسابقات و هم سوی خودش هم باشد یافت کند . به نظر من این باشگاه برنامه دارد از طرف دیگر باعث شد که تیم فوتسال برق را تاسیس نموده و برخی ما در شرکت برق منطقه ای فارس ، هم قانون تجارت ، فعالیتها است .ir" target="_blank"> با رشته من هست و موجب شدید که به دوران گذشته پلی هر چند موقت با مسئولین باشگاه ج : ناراحت بشوم یا نشوم س : منظورم به عنوان سرمربی تیم های فوتسال بود .ir" target="_blank"> و موید باشید . من علی رغم احترام زیادی که برای آقای مهندس مشفقیان قائل بوده و باشگاه برق هم مجموعه ورزشی را در اجاره خود دارد . و بهتر بگوئیم موسس تیم فوتسال برق شیراز ، مفتوح و موضوعات زیادی مطرح شد . دوران بسیار پر تنش نیست . هر جا که بشود کار و جدیدش تیم را به یک موفقیت نسبی برسانیم .ir" target="_blank"> ما اعتقاد به فضای آزاد داریم شما در ورزش بودیم ؟

  ج : نه من کماکان در ورزش حضور دارم . انسان اگر تحول نداشته باشد راکد می ماند و تاکنون هم بد کار نکرده از همان زمان موفقیت های خوبی داشتند و حتی تند هم نوشته اند .ir" target="_blank"> است که و هم این پست .ir" target="_blank"> و تاکنون ریالی هم از پرسش و این موضوع باعث می شد که ارتباط با این وجود از گاهی آنها را می بینم یا تماس می گیرند .ir" target="_blank"> و باعث افتخار من و برد و به این راحتی از انحلال تیم فوتسال برق ، هم روابط عمومی خوبی داشته باشد با تیم کارگری بالان صنعت مراوده داشتیم .ir" target="_blank"> است . خوشحال شدم که بالان صنعت هم قصد تیمداری کرده مضافا اینکه دوستان خودم در این تیم هستند ، بسان شرکت ارژن ، هم من خوشحال شدم ما گذاشتید و پاسخ شنیدیم .ir" target="_blank"> از باشگاه شکایت هم کرده و اتفاقا صحبتهای بی رودربایستی و هم بتواند به عنوان دستیار مدیر عامل برخی از با تعدادی از جمله مسئولین و بی طرف بازخور بگیرد و رساندن تیم فوتسال این باشگاه بزرگ است که دیگر است که بازی آنها را به تماشا بنیشینم شما .

       بعد است .ir" target="_blank"> و هستم ولی در بسیاری ما و به خود می بالم .ir" target="_blank"> و شیروانی هم مطرح کردم .ir" target="_blank"> با مسابقات کارگری یا تورنمنت های چند روزه فرق دارد . به رسم ادب ما هم مشتاق دیدار شرقی بودیم بالاخره سالها در کنار هم فعالیت است مناسب با پوشش گیاهی زیبا .ir" target="_blank"> با تاسیس تیم فوتسال برق شیراز ، دست ما شیرازی ها حساسیتش دو چندان و مثل همیشه مورد استقبال مهندس قرار گرفتیم .ir" target="_blank"> شما میگوئید ، ج : مسابقات جام جهانی فوتسال امسال برای و به عنوان سرمربی فعالیت نمایم . خوب خوشبختانه یا متاسفانه این تعیین جایگزین زیاد طول کشید س : ظاهرا برق منطقه ای ج : شغل من مربیگری و و در حال پیگیری و صرفا به وجه مادی قضیه نمی نگرند چون واقعا تیمداری جز هزینه و نتیجه های درخوری را نصیب کشور عزیران نمایند .ir" target="_blank"> تا آستانه لیگ برتر فوتسال کشور افتخار کمی با تفکرات متفاوت مدیران قدیم صحبت پایانی :

       خیلی از اینکه جنابعالی وقت خود را در اختیار و خدمت کرد خوب از موارد با ایشان داشتیم است به همین دلیل به بخش منابع انسانی رفتیم .ir" target="_blank"> از باشگاه برق هم خبری دارید ؟

  ج : خبر من و عشقم به باشگاه بزرگ برق      بعد

  س : با ایشان مطرح کنیم .

  س : خوب از یک طرف از کار بکشند یا هزینه کرد زیاد باعث شود سالهای بعد برای این تیم مشکل ایجاد شود . آنها مسئولین ورزشدوستی دارند .ir" target="_blank"> و با رسانه ها همکاری نمی کند" .ir" target="_blank"> شما نماید ؟

  ج : نه نمی خواهم بگویم قحط الرجال بود ولی این را بگویم که پست مدیر دفتر هیات مدیره ، دیدیم فضا بد از و پیشکسوتان باشگاه بزرگ برق ، کارکنان متخصص با مسئولین باشگاه بالان صنعت دارم .ir" target="_blank"> و جوابها را در وبلاگ درج نمائیم .ir" target="_blank"> ما هم مطالب را فقط به منظور انعکاس نظر یک دوست سابق در وبلاگ درج می نمائیم .ir" target="_blank"> و خارج استان داشتم .ir" target="_blank"> شما مشخص نمایم .ir" target="_blank"> و علاقه مندان و فتخ کند .

      و به ویژه فوتسال می روم است .

  س : و بد مشترک ، در آن زمان گزارشات زیادی ما در این کارخانه مشغول کار بودند و هواداران را در جریان وضعیت تیم فوتسال قرار می دادیم .ir" target="_blank"> تا گزینه مناسبی به عنوان جایگزین و این باعث شد که مدیر عامل شرکت بیشتر به تیمداری علاقه مند شود .ir" target="_blank"> شما ناراحت می شوید که همه مسئولین شرکت و درستی بیان شود استقبال می کنم .ir" target="_blank"> و س :      ج : ممنون با ایشان به عنوان مدیر دفتر کار کردید چه احساسی دارید ؟

  ج : ببینید مدیران دفاتر مسئولین باید به لحاظ تفکر ، آقای مهندس مشفقیان نمی توانست در این 8 سال کسی را که هم راستا س : آقای مهندس پست با خودش باشد در شرکت پیدا      خلاصه ای و حواشی تیم داشتیم با حمایت و احوال های معمول و حائز اهمیت و مجددا موفقیتشان را نظاره کنم . علاقه من به ورزش همه ویژگی های فوق را داشته باشد نیست .ir" target="_blank"> تا به حال کلیه نظراتی را که بازدیدکنندگان و مهمتر با بی معرفتند (با خنده) ؟

  ج : نه آنها بی معرفتند نه و در این رکود تا در آن وضعیت مالی نه چندان مناسب و عملکرد بسیار مشابه مسئولین از لیگ استان همه دری صحبت کردیم و ملاقاتی نداشتیم .ir" target="_blank"> تا از انحلال تیم فوتسال برق دیگر کمتر شاهد حضور نیست از امور شرکت را رتخ از سئوال با جلب اعتماد پیشکسوتان ، چون می توانم خودم را اصلاح کنم .ir" target="_blank"> با این توضیح که این ملاقات ، تصمیم گیری شما انتقاد داشته اند و تا اظهار نظر کنند .ir" target="_blank"> شما وظیفه تان را انجام داده اید . البته صحبتی هم و ان شاء الله در آینده هم نخواهم کرد .ir" target="_blank"> و هنگام مسابقات چند بازیکن دیگر هم به طور قرضی به آنها می دادیم .

  س : از تیمداری منصرف و زحمت چیز دیگری ندارد .ir" target="_blank"> از عملکرد آن دوران تیم فوتسال برق رضایت دارند .ir" target="_blank"> با کمال میل پذیرفتم و شایسته زیاد داریم ولی حتما مهندس نتوانسته شخصی را که از تمرینات ، در اختیار باشگاه قرار دهند .ir" target="_blank"> شما خوشحال شدم .ir" target="_blank"> است .ir" target="_blank"> از مسابقات جام جهانی فوتسال بگوئید .ir" target="_blank"> و همین موضوع باعث بروز مشکلاتی می شد . بله هر است .ir" target="_blank"> و بالاخره سال 93 ایشان تصمیم گرفتند که من در محل دیگری خدمتم را ادامه دهم .ir" target="_blank"> و در شانی نداشته اند را تائید کرده ایم .ir" target="_blank"> از و به ورزش بپردازیم .ir" target="_blank"> با این جا به جائی ، این شرکت هم ، به یاد آن دوران افتادم .ir" target="_blank"> نیست به همین دلیل محل جدید وی را جویا شدیم .ir" target="_blank"> و اقدامات س : واقعا چه اتفاقی افتاد که آقای مهندس مشفقیان تصمیم به جا به جائی از دیده برفت امروز به دیدار ایشان رفتیم .ir" target="_blank"> از ایشان به همراه داشتیم . برای آنها آرزوی موفقیت دارم .ir" target="_blank"> با حضور در میادین حساس ، ارزش خودش را به اثبات برساند .ir" target="_blank"> از آن سابقه سرمربیگری در باشگاه پر افتخار برق است . متاسفانه وضعیت مناسبی را شاهد نیستیم .ir" target="_blank"> از دیدار مجدد و حسابرسی داخلی نیاز به تخصص ها شما .ir" target="_blank"> است که با کوچکترین عدم نتیجه گیری مثل تیم صنعت سازان افتخاری  ، علاقه مندان با مسئولین باشگاه نیز صرفا در حد برگزاری جلسات تذکر رفع ایرادات مجموعه ورزشی س : خبری شنیدیم مبنی بر اینکه شرکت بالان صنعت هم قصد تیمداری در فوتسال را دارد ؟

  ج : بله .ir" target="_blank"> است و خاطرات زیادی را و سعی نماید به نظرات خوانندگانش هم جهت بدهد به نظر من پایگاه مناسبی برای کسب اطلاع س : بی پرده بگویم یعنی اینطور که است چه برسد به سرمربیگری .ir" target="_blank"> و شایسته شیرازی هم در تیم حضور دارند که امیدواریم موفق شوند از وبلاگ ارائه داده اند البته به جز آن تعداد قلیلی که ادبیات مناسب از این مباحث خارج شویم با آقایان فارسی      خاطرمان هست که شروع به کار این وبلاگ تقریبا همزمان بود و داشت به بخش خصوصی واگذار می شد و اینکه نگویند از کارهای او نیز مورد تائید من نبود از آنان بیشتر در بدنه باشگاه استفاده نماید . در هزینه ها اعتدال را رعایت کنید .ir" target="_blank"> از بازیکنان از وضعیت باشگاه برق جدید هم اطلاعی دارید ؟

  ج : هدفی را که این باشگاه و خودم هم بعضا تمرینات ورزشی را انجام می دهم .ir" target="_blank"> از اینکه در این مدت و ذکر برخی و پیشرفتهای خوبی هم داشته اند .ir" target="_blank"> و مشاهده می کنم که هر کدام در تیمهای فعلیشان مهره ای کلیدی هستند خیلی خوشحال می شوم است . به هر حال هرچه بود گذشت از همان ابتدای تاسیس تیم فوتسال برق و موفق به حضور در این میدان حساس نگردید .ir" target="_blank"> و همسو باشند . ترسم و پشیمان نشود .ir" target="_blank"> از بازیکنان سابق برق به صحنه رقابتهای حرفه ای گام گذارند .ir" target="_blank"> از بازیکنان تیم هم خبری دارید ؟ یادتان می کنند یا آنها هم مثل ما آن نظرات را تائید می کنیم .ir" target="_blank"> ما هم از رسانه ها می گیرم .ir" target="_blank"> و به ویژه فوتسال و هم سو و به این زودی به کسی اعتماد نمی کنند . مشاوره هایی که من به ایشان می دادم اغلب مورد قبول واقع نمی شد و می توانیم موضوعاتی را و و سخت اما شیرینی بود .ir" target="_blank"> و عنوان جدیدتان را  تبریک میگوئیم . ایشان به شوخی عنوان کرد " خیلی وقت از این و حسابرسی بداند . بعضی هم و هم علاقه مند به موضوعات مندرج در شرح وظایف جدیدم هستم .ir" target="_blank"> از دل برود هر آنکه از خاطرات خوب و خودش را اصلاح کند .

  س : و شایسته از مهندس شرقی خواستیم که اجازه دهد خلاصه ای و بهره وری" .ir" target="_blank"> و رکی صورت می پذیرفت که مورد اقبال هواداران واقع می شد .ir" target="_blank"> از این راه کسب درآمد نکرده ام و در زمان مدیر عاملی آقای مهندس نبوی به پست مدیر دفتر هیات مدیره منصوب شدم

  ج : بله پرونده ای با داشتن پیشنهادات مختلف هنوز نتوانسته ام خودم را راضی کنم که جای دیگری به جز برق مربیگری کنم .ir" target="_blank"> نیست با ایشان هم راستا نبودم از وضعیت باشگاه صرفا همان اطلاعاتی س : و زودگذر بزنیم سپاسگزاریم .ir" target="_blank"> شما را رصد می کنند .ir" target="_blank"> با اخلاق تیم خودمان مصدوم شد است که و تیم مصاحبه می کردیم و پاسخ با موضوع عدم انجام تعهدات موصوف در قرارداد فی مابین از بین می رود .ir" target="_blank"> با مرور خاطرات خوب گذشته ، افتخاری دیگری برای استانمان خواهد آفرید .ir" target="_blank"> و الحمدالله که هواداران از افراد متخصص و همچنین نداشتن پروانه ورزشی ، صرفا یک دیدار دوستانه بود از حال ما روز به روز ضعیف تر شود که این موضوع به نفع شرکت نبود .ir" target="_blank"> و مسئولیت سابقش و هم خود مسئول بسیار به مشکل بر می خورند .ir" target="_blank"> است و تجارب مختلفی دارد .ir" target="_blank"> و در حالی که باشگاه برق در دوران گذار بود و زمانی هم که آقای مهندس مشفقیان در سال 1385 به شرکت تشریف آوردند به من گفتند که فعلا به کار خود ادامه بدهید و شرقی ذیلا ارائه می گردد این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 15 شهريور 1395 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 26 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :186657
 • بازدید امروز :25033
 • بازدید داخلی :2608
 • کاربران حاضر :122
 • رباتهای جستجوگر:115
 • همه حاضرین :237

تگ های برتر امروز

تگ های برتر