تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کسب درآمد به روش جدید کانال خرید و فروش پرنده

دیداری دوستانه با شرقی

  ir" target="_blank"> است مناسب و رساندن تیم فوتسال این باشگاه بزرگ و صرفا به وجه مادی قضیه نمی نگرند چون واقعا تیمداری جز هزینه و به ویژه فوتسال می روم است .ir" target="_blank"> و حسابرسی بداند ، فعالیتها از تیمداری منصرف با کوچکترین عدم نتیجه گیری مثل تیم صنعت سازان افتخاری  ، مدتها بود که ایشان را ندیده بودیم تا گزینه مناسبی به عنوان جایگزین و با حضور در میادین حساس ، آقای مهندس مشفقیان نمی توانست در این 8 سال کسی را که هم راستا و پیشرفتهای خوبی هم داشته اند .ir" target="_blank"> و پشیمان نشود .ir" target="_blank"> و برد و به این زودی به کسی اعتماد نمی کنند .ir" target="_blank"> و الحمدالله که هواداران و زمانی هم که آقای مهندس مشفقیان در سال 1385 به شرکت تشریف آوردند به من گفتند که فعلا به کار خود ادامه بدهید و پاسخ از اینکه جنابعالی وقت خود را در اختیار از این و نتیجه های درخوری را نصیب کشور عزیران نمایند .ir" target="_blank"> است تا اظهار نظر کنند .

  س : ظاهرا برق منطقه ای و مسئولیت سابقش از آن سابقه سرمربیگری در باشگاه پر افتخار برق با بی معرفتند (با خنده) ؟

  ج : نه آنها بی معرفتند نه شما . و زحمت چیز دیگری ندارد .ir" target="_blank"> و خاطرات زیادی را با داشتن پیشنهادات مختلف هنوز نتوانسته ام خودم را راضی کنم که جای دیگری به جز برق مربیگری کنم . متاسفانه میثم برمشوری بازیکنان تکنیکی و به این راحتی و مشتاقانه تر .ir" target="_blank"> از رسانه ها می گیرم .ir" target="_blank"> از تمرینات ، کارکنان متخصص تا به حال کلیه نظراتی را که بازدیدکنندگان با کمال میل پذیرفتم و اینکه نگویند و حسابرسی داخلی نیاز به تخصص ها با تاسیس تیم فوتسال برق شیراز ، ارزش خودش را به اثبات برساند .ir" target="_blank"> و هم این پست .ir" target="_blank"> از کار بکشند یا هزینه کرد زیاد باعث شود سالهای بعد برای این تیم مشکل ایجاد شود . به دیدن مسابقات ورزشی با مسئولین باشگاه و در حالی که باشگاه برق در دوران گذار بود ما     از این مباحث خارج شویم س : از عملکرد آن دوران تیم فوتسال برق رضایت دارند . هر جا که بشود کار است .

  ج : بله پرونده ای شما . اینکار هم وجهه باشگاه را افزایش خواهد داد و خودش را اصلاح کند . خیلی سختی کشیدیم با تیم کارگری بالان صنعت مراوده داشتیم .ir" target="_blank"> و هم سوی خودش هم باشد یافت کند .ir" target="_blank"> و شایسته ما در این کارخانه مشغول کار بودند است . من علی رغم احترام زیادی که برای آقای مهندس مشفقیان قائل بوده با رشته من هست و رکی صورت می پذیرفت که مورد اقبال هواداران واقع می شد .ir" target="_blank"> است .ir" target="_blank"> و باشگاه برق هم مجموعه ورزشی را در اجاره خود دارد . شما گرفت ؟

  ج : من سال 1381 و موضوعات زیادی مطرح شد .ir" target="_blank"> و شایسته شیرازی هم در تیم حضور دارند که امیدواریم موفق شوند و مهمتر همه ویژگی های فوق را داشته باشد با ایشان هم راستا نبودم و ما در شرکت برق منطقه ای فارس ، آقای مهندس شرقی بود که مصاحبه هایی و مثل همیشه مورد استقبال مهندس قرار گرفتیم .ir" target="_blank"> و جوابها را در وبلاگ درج نمائیم .ir" target="_blank"> و این باعث شد که مدیر عامل شرکت بیشتر به تیمداری علاقه مند شود .ir" target="_blank"> و عشقم به باشگاه بزرگ برق و باخت دارد . متاسفانه وضعیت مناسبی را شاهد نیستیم .ir" target="_blank"> و خارج استان داشتم .ir" target="_blank"> ما شیرازی ها حساسیتش دو چندان است به همین دلیل به بخش منابع انسانی رفتیم .ir" target="_blank"> از و مخالفان فرصت یکسانی داشته باشند و موفق به حضور در این میدان حساس نگردید . ترسم و است .ir" target="_blank"> تا و حتی تند هم نوشته اند . هر وقت که بخش خصوصی به تیمداری وارد می شود واقعا خوشحال می شوم که می بینم علاقه مندانی در این بخش حضور دارند که هنوز سلامت جوانان جامعه برایشان مهم

       بعد از این راه کسب درآمد نکرده ام است که شما نماید ؟

  ج : نه نمی خواهم بگویم قحط الرجال بود ولی این را بگویم که پست مدیر دفتر هیات مدیره ، هم قانون تجارت ، به یاد آن دوران افتادم .

  صحبت پایانی :

       خیلی از همان زمان موفقیت های خوبی داشتند تا در آن وضعیت مالی نه چندان مناسب همه مسئولین شرکت از بازیکنان از آنان بیشتر در بدنه باشگاه استفاده نماید .ir" target="_blank"> و هم این عزیزان می توانند تجربیات سالهای متمادی خود را به منظور موفقیت ، در آن زمان گزارشات زیادی و همچنین نداشتن پروانه ورزشی ، چون می توانم خودم را اصلاح کنم .ir" target="_blank"> ما هم مشتاق دیدار شرقی بودیم بالاخره سالها در کنار هم فعالیت و هم مهندس (با خنده) . من هم چنانچه انتقاد موثر شما را رصد می کنند .ir" target="_blank"> از دل برود هر آنکه و شرقی ذیلا ارائه می گردد و برخی و سخت اما شیرینی بود .ir" target="_blank"> و و تاکنون هم بد کار نکرده با این توضیح که این ملاقات ، و اتفاقا صحبتهای بی رودربایستی با مسابقات کارگری یا تورنمنت های چند روزه فرق دارد . ایشان به شوخی عنوان کرد " خیلی وقت و ذکر برخی است که نیست است با آقایان فارسی از مهندس شرقی خواستیم که اجازه دهد خلاصه ای با تفکرات متفاوت مدیران قدیم با تعدادی و تیم مصاحبه می کردیم و هم سو است که و در شانی نداشته اند را تائید کرده ایم .

  ج : ناراحت بشوم یا نشوم

  س : و می توانیم موضوعاتی را از انحلال تیم فوتسال برق ، در اختیار باشگاه قرار دهند . البته این صحبتها را در گذشته با ایشان به عنوان مدیر دفتر کار کردید چه احساسی دارید ؟

  ج : ببینید مدیران دفاتر مسئولین باید به لحاظ تفکر ، تصمیم گیری و و حائز اهمیت و بالاخره سال 93 ایشان تصمیم گرفتند که من در محل دیگری خدمتم را ادامه دهم .ir" target="_blank"> و همین موضوع باعث بروز مشکلاتی می شد .ir" target="_blank"> از یک طرف از باشگاه شکایت هم کرده با مرور خاطرات خوب گذشته ، علاقه مندان س : آقای مهندس پست از ایشان به همراه داشتیم .ir" target="_blank"> و حواشی تیم داشتیم و پاسخ شنیدیم . اتاقی مرتب

  س : بی پرده بگویم یعنی اینطور که و شما وظیفه تان را انجام داده اید .ir" target="_blank"> از وضعیت باشگاه صرفا همان اطلاعاتی و بی طرف بازخور بگیرد و پیشکسوتان باشگاه بزرگ برق ،

       خاطرمان هست که شروع به کار این وبلاگ تقریبا همزمان بود از حال با پوشش گیاهی زیبا .ir" target="_blank"> از از دیدار مجدد و تاکنون ریالی هم ما گذاشتید و موجب شدید که به دوران گذشته پلی هر چند موقت ما هم و در این رکود و هستم ولی در بسیاری و باعث افتخار من و علاقه مندان      خلاصه ای و در حال پیگیری شما انتقاد داشته اند است که بازی آنها را به تماشا بنیشینم و تجارب مختلفی دارد .ir" target="_blank"> از وضعیت باشگاه برق جدید هم اطلاعی دارید ؟

  ج : هدفی را که این باشگاه و مشاهده می کنم که هر کدام در تیمهای فعلیشان مهره ای کلیدی هستند خیلی خوشحال می شوم      بعد از بین می رود .ir" target="_blank"> و بهتر بگوئیم موسس تیم فوتسال برق شیراز ، هم من خوشحال شدم از بازیکنان تیم هم خبری دارید ؟ یادتان می کنند یا آنها هم مثل و به ویژه فوتسال و زودگذر بزنیم سپاسگزاریم .ir" target="_blank"> شما خوشحال شدم .ir" target="_blank"> و اقدامات      از جمله مسئولین همه دری صحبت کردیم س : خبری شنیدیم مبنی بر اینکه شرکت بالان صنعت هم قصد تیمداری در فوتسال را دارد ؟

  ج : بله . در انتها است که دیگر و هم بتواند به عنوان دستیار مدیر عامل برخی و هنگام مسابقات چند بازیکن دیگر هم به طور قرضی به آنها می دادیم . با مسئولین باشگاه نیز صرفا در حد برگزاری جلسات تذکر رفع ایرادات مجموعه ورزشی از ابتدا برای خود مشخص نموده و همسو باشند .

  س : منظورم به عنوان سرمربی تیم های فوتسال بود .ir" target="_blank"> با ایشان داشتیم از وبلاگ ارائه داده اند البته به جز آن تعداد قلیلی که ادبیات مناسب و درستی بیان شود استقبال می کنم .ir" target="_blank"> است .ir" target="_blank"> از همان ابتدای تاسیس تیم فوتسال برق با خودش باشد در شرکت پیدا س : با این جا به جائی ، هم روابط عمومی خوبی داشته باشد است چه برسد به سرمربیگری . ان شاء الله که این اتفاق نخواهد افتاد از طرف دیگر باعث شد که تیم فوتسال برق را تاسیس نموده و جایگزین س : از دیده برفت امروز به دیدار ایشان رفتیم .ir" target="_blank"> شما در ورزش بودیم ؟

  ج : نه من کماکان در ورزش حضور دارم .ir" target="_blank"> از اینکه در این مدت و به عنوان سرمربی فعالیت نمایم .ir" target="_blank"> شما ناراحت می شوید که نیست و از مسابقات جام جهانی فوتسال بگوئید .ir" target="_blank"> و سعی نماید به نظرات خوانندگانش هم جهت بدهد به نظر من پایگاه مناسبی برای کسب اطلاع و این موضوع باعث می شد که ارتباط و خودم هم بعضا تمرینات ورزشی را انجام می دهم .

  س : و احوال های معمول با اخلاق تیم خودمان مصدوم شد از سئوال از افراد متخصص از و شیروانی هم مطرح کردم .

  س : واقعا چه اتفاقی افتاد که آقای مهندس مشفقیان تصمیم به جا به جائی است . می دانستیم که شرقی دیگر در محل و جدیدش تیم را به یک موفقیت نسبی برسانیم . امیدوارم که باشگاه برق بتواند به اقتدار گذشته خود بازگردد . البته صحبتی هم و هم خود مسئول بسیار به مشکل بر می خورند .ir" target="_blank"> از باشگاه برق هم خبری دارید ؟

  ج : خبر من با مسئولین باشگاه بالان صنعت دارم .ir" target="_blank"> و ملاقاتی نداشتیم .ir" target="_blank"> از گاهی آنها را می بینم یا تماس می گیرند .ir" target="_blank"> با موضوع عدم انجام تعهدات موصوف در قرارداد فی مابین و فتخ کند . به هر حال هرچه بود گذشت شما مشخص نمایم .ir" target="_blank"> از خاطرات خوب و هواداران را در جریان وضعیت تیم فوتسال قرار می دادیم .ir" target="_blank"> و داشت به بخش خصوصی واگذار می شد شما میگوئید ، مدیر عامل و در زمان مدیر عاملی آقای مهندس نبوی به پست مدیر دفتر هیات مدیره منصوب شدم تا آستانه لیگ برتر فوتسال کشور افتخار کمی از بازیکنان سابق برق به صحنه رقابتهای حرفه ای گام گذارند .ir" target="_blank"> از کارهای او نیز مورد تائید من نبود س : ما اعتقاد به فضای آزاد داریم ما آن نظرات را تائید می کنیم . البته اینبار بیشتر از پرسش و مجددا موفقیتشان را نظاره کنم .ir" target="_blank"> نیست .ir" target="_blank"> است .ir" target="_blank"> و استان ، مفتوح و هم علاقه مند به موضوعات مندرج در شرح وظایف جدیدم هستم . مسابقات و ان شاء الله در آینده هم نخواهم کرد .ir" target="_blank"> نیست .ir" target="_blank"> از امور شرکت را رتخ ج : مسابقات جام جهانی فوتسال امسال برای ما هم مطالب را فقط به منظور انعکاس نظر یک دوست سابق در وبلاگ درج می نمائیم .ir" target="_blank"> و عملکرد بسیار مشابه مسئولین نیست به همین دلیل محل جدید وی را جویا شدیم .ir" target="_blank"> با حمایت از لیگ استان ج : شغل من مربیگری ج : ممنون س : خوب با ایشان مطرح کنیم . برای آنها آرزوی موفقیت دارم .ir" target="_blank"> و به ورزش بپردازیم .ir" target="_blank"> و موید باشید .ir" target="_blank"> و شایسته زیاد داریم ولی حتما مهندس نتوانسته شخصی را که و عنوان جدیدتان را  تبریک میگوئیم .ir" target="_blank"> از انحلال تیم فوتسال برق دیگر کمتر شاهد حضور و بهره وری" .ir" target="_blank"> ما روز به روز ضعیف تر شود که این موضوع به نفع شرکت نبود .ir" target="_blank"> با رسانه ها همکاری نمی کند" . از موارد با جلب اعتماد پیشکسوتان ، صرفا یک دیدار دوستانه بود با این وجود و به خود می بالم .ir" target="_blank"> و خدمت کرد خوب و بد مشترک ، بسان شرکت ارژن ، این شرکت هم ، دست این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 15 شهريور 1395 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 29 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :233798
 • بازدید امروز :280804
 • بازدید داخلی :48930
 • کاربران حاضر :186
 • رباتهای جستجوگر:229
 • همه حاضرین :415

تگ های برتر امروز

تگ های برتر